Nous acceptons
🏕 Glamping in rust
Kom volledig tot rust bij Backpackers’Camp, waar een ingerichte tent 2 personen verwelkomt voor 1 overnachting met ontbijt. Deze unieke plek, gelegen langs de idyllische Semois vlak bij de Franse grens, combineert het beste van kamperen en comfort. Dankzij de Découverte-formule beschik je over een buitenkeuken en verwarmd sanitair. Als kers op de taart krijg je een lokaal welkomstpakket om te delen!
Jouw eigen plekje in de natuur
Stel je voor: wakker worden met het rustgevende geluid van de rivier en vogelgezang in de bossen. De tent biedt niet alleen een comfortabel bed, maar ook een zithoek om ’s avonds gezellig bij te praten onder de sterrenhemel. In de buitenkeuken kun je samen koken met verse, lokale ingrediënten terwijl de natuur je omringt.
Ontdekkingstocht door de Ardennen
Vanuit de camping wacht een wereld vol natuur en avontuur. Maak een wandeltocht langs de kronkelende rivier, neem een frisse duik in het heldere water of ga wilde dieren spotten bij zonsopgang. Of je nu kiest voor actie of ontspanning, elk moment in deze omgeving voelt bijzonder en onvergetelijk.
Zeer netjes en gezellig!!!! Simpel maar verzorgd ontbijt. Leuk cadeautje bij aankomst.
Meer bekijkenVraiment super expérience tente ? au top et service au top aussi accueil et panier de bienvenue super petit déj copieux. Et au calme pour la nuit ...
Meer bekijkenZeer vriendelijk,proper,mooi en correct.
Meer bekijkensuperbe endroit, le personnel est au petit soin pour le personnel. c etait vraiment un très beau we
Meer bekijkenAlles naar wens
Meer bekijkenZeer gezellige en propere accommodatie, hebben dit met 2 personen gedaan en dit was zeer goed meegevallen, echter is dit leuker met anderen erbij, al dan niet een vriendengroep, gezellig rond het kampvuur. Zeker een aanrader, enige waar we spijt van hadden is dat we op weekdagen zijn gegaan en buiten de vakantie periode, had gezellig geweest om rond het kampvuur eventueel nieuwe mensen te ontmoeten. Verder is er in het nabijgelegen dorpje wel één en ander te zien van cafés en restaurantjes, kajakken etc is ook de mogelijkheid maar buiten dit is het eventueel wel aan te raden om nog naar andere dorpen te rijden of zelfs bijvoorbeeld frankrijk.
Meer bekijkenWaals Gewest (BE-WAL)
Vergelijkbare producten die je mogelijk interesseren
Gemakkelijk te kopen, eenvoudig te gebruiken - het is het ideale cadeau
Bijzonder overnachten | Weekendje weg | Overnachten in een kasteel | 2 Nachtjes weg | Een nachtje weg | Disneyland | B&B | Ballonvaart |
Alles was heel erg in orde! Mooie en gezellige glamping. Goeie en vlotte organisatie. Ook voldoende animatie en voorzieningen!
Meer bekijken